Udemy para kazanma Eğitim satışı 1 iş fikri

Udemy para kazanma yolları

Udemy para kazanma adlı yazımıza başlarken, Udemy Eğitmeni olmak ve kendi çevrimiçi kurslarınızı nasıl oluşturacağınıza dair yollar arıyorsanız doğru başlıktasınız. Ayrıca premium eğitmen olabilir ve öğrencilerinizi ücretlendirebilirsiniz. Uygulama genellikle 2 gün içinde hızlı, basit ve ücretsizdir. Aşağıda başarılı bir Udemy eğitmeni olmak için bazı adımlar bulunmaktadır.

Bir Konu Seçin ve Doğrulayın

Bunu okuyorsanız, bir Udemy Eğitmeni olarak kariyerinizi başlatmak için zaten bir veya daha fazla konunuz var demektir. Arama motorlarında Udemy kursu konunuzu nasıl seçeceğiniz konusunda birçok tavsiye var.

Rekabeti değerlendirin

Kurs konusu kararlaştırma sırasında diğer rakiplerinize bakarsanız rakiplerinizin kim olduğu hakkında bir fikriniz olacak. Yeni bir Udemy eğitmeni olarak öğrenecek çok şey var. Öyleyse neden sizden öncekileri incelemiyorsunuz?

Konu alanınızda 2-3 kursa kaydolun ve içerik (intihal etmeyin!), Ses ve video kalitesi vb. İle ilgili notlar alın. Neyin işe yaradığını ve neyin kalite açısından geliştirilebileceğini not edin. Nasıl farklı olabileceğiniz veya daha fazla değer katabileceğiniz konusunda fikirler toplayın.

Udemy para kazanma

Udemy gereksinimlerini anlama

Udemy’nin hem teknik özellikler hem de kalite açısından minimum kurs gereksinimleri vardır. Bir Udemy eğitmeni olma yoluna girmeden önce bunları gözden geçirmek ve onları akılda tutmak iyi bir fikirdir. Udemy eğitmenlerinin tüm bu gereklilikleri yerine getirmesi beklenmektedir.

Video Stüdyonuzu kurun

Video oluşturmaya başlamak çok zor değil. Birçoğumuz zaten telefonumuzu kullanmaya oldukça alışkınız ve bu mükemmel kabul edilebilir bir çözüm. Bu yüzden buraya fazla takılma.

Son olarak, Udemy’nin arka plan, minimum piksel (720p), aydınlatma, dosya boyutu vb. İçin video kılavuzunu izlediğinizden emin olun. Bunlara Udemy üzerinden erişebilirsiniz

Kursu oluşturun

  • Minimum Udemy gereksinimlerini karşıladığınızdan emin olun: en az 5 ders ve 30 dakika.
  • Daha uzun kurslar genellikle daha iyi satış yapar. Ama sadece fazla olması için içerik eklemeyin. Kursu daha sonra istediğiniz zaman daha fazla içerikle güncelleyebilirsiniz.
  • Kalite, kalite, kalite. Geçiştirme.
  • Geri bildirim alın: Arkadaşlarınızdan, ailenizden ve iş arkadaşlarınızdan yayınlamadan önce kursunuzu incelemelerini isteyin. Fikirleri önemlidir. Onların fikirlerine göre düzenlemeler yapın.

Yayınlamaya hazır olun

İlk kursunuz için verilecek önemli bir karar, kursunuzu ücretsiz mi yoksa bir fiyat ile sunmak isteyip istemediğinizdir. Bazı eğitmenler başlangıçta öğrenci kazanmak ve öğrenmek için ücretsiz bir kurs sunar.

İşte bu kadar! Udemy eğitmeni oldunuz. Ama iş ve neşe yeni başlıyor. Artık öğrenme ve teşvik etme döngüsünde bulunuyorsunuz. Bu azim gerektirir, bu yüzden zevk aldığınızdan emin olun.

Ethereum para kazanma yolları hakkında yazımıza buradan göz atabilirsiniz

“Udemy para kazanma Eğitim satışı 1 iş fikri” üzerine bir yorum

Yorum yapın