Evde fiyonk yaparak para kazanma 1 iş fikri

Evde fiyonk yaparak para kazanma yolları

Evde fiyonk yaparak para kazanma adlı yazımıza başlamadan önce, Özel günlerde sevdiğimiz insanlara birçok hediye alırız. Hediyelerimiz daha güzel ve şık görünsün istediğimiz için fiyonklarla süsleriz. Fiyonklar genel olarak parlak, kıvrımlı şeritlerdir. Bu şık şeritleri hediye paketleri, çikolatalar ve çiçek buketlerinde sıklıkla görürüz. Bu renkli ve güzel şeritler aynı zamanda birçok insana kazanç sağlama yollarından yalnızca bir tanesidir. Evde rahat bir çalışma ortamı ile istediğimiz zaman diliminde çalışarak para kazanabileceğimiz en keyifli yollardan birisidir. Hediye sektöründe oldukça ilgi görmesinden dolayı bize getirdiği kar oranı da gayet yüksektir. 

 

Fiyonk Paketleme İşi Nedir? 

Fiyonk paketleme işi son derece basittir. Bu işi yapabilmek için herhangi bir özel eğitim almanıza gerek yoktur. Firmaların size getireceği renkli şeritleri parmağınıza geçirerek çok basit bir şekilde fiyonklar oluşturabilirsiniz. Nasıl fiyonklar yapacağınız, bu fiyonkları nerede kullanacağınıza göre değişkenlik göstermektedir. firma size işi yolladığında içinde küçük bir el kitabı bulunur, burada detaylı anlatımı bulunmaktadır. İşlem adımlarını takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca size işi veren firma yetkilileri de bu konuda nasıl yapabileceğinizi gösterebilecektir. İnternet sitelerinde de nasıl fiyonk yapabileceğinizi anlatan videolar mevcuttur. 

Evde fiyonk yaparak para kazanma

Fiyonk Paketle İşi İle Ne Kadar Para Kazanabilirim? 

Eve ek işveren firmalar işlerinin çok olduğu dönemde oldukça yüksek meblağlar ödeyerek evde ek iş yapanlara bu işi verirler. Bu bağlamda birçok aileye ek gelir kapısı sunulmuş olmaktadır. Elde edeceğiniz kazanç çalışma hızınız ve bu işe ayırdığınız vakte göre değişir. Ortalama olarak elde edebileceğiniz kazanç 1800 TL civarında değişmektedir. Bu miktar firmalara göre değişkenlik göstermektedir. Evde kurdele işi veren firmalara internet aracılığıyla rahatlıkla ulaşıp iletişime geçebilirsiniz.  

Evde bireysel olarak da fiyonklar yapıp satarak para kazanma ihtimaliniz vardır. Yaptığınız fiyonkları bijuteri dükkanlarına, süs eşyaları satan dükkanlara ve pastane gibi yerlere satarak ek gelir elde edebilirsiniz. Her firmanın ödeme şekli farklıdır. Kimi firmalar elden ödeme yaparken kimi firmalar ise banka hesabınıza havale yolunu tercih edebilir. İnternetten kötü amaçlı insanlara denk gelme ihtimalinize karşı internetten yapacağınız başvurularda telefon numaranızı bırakmayınız. 

Evde davetiye katlayarak para kazanma yöntemi adlı yazımıza buradan ulaşabilirsiniz

Yorum yapın