Evde Davetiye Katlayarak Para Kazanmak 1 iş önerisi

Evde davetiye katlayarak para kazanma yolları

Evde davetiye katlayarak para kazanma adlı yazımıza başlarken, Düğün sezonu yaklaştıkça hazırlanması gereken süslerin ve tasarımlarında nasıl yapılacağı telaşı artmaya başlıyor. Davetiye hazırlamak da evlenecek kişilerin en çok düşündüğü hazırlık aşamalarından bir tanesidir. Bazı firmalar dışarıdan destek alarak ekibine yardımcı oluyor ve iş yükünü azaltmış oluyor. Daha çok ev hanımlarına hitap eden bu iş oldukça kazançlı bir iştir.  

Evde davetiye katlayarak para kazanmak işini davetiye firmaları ve organizasyon ekipleriyle görüşerek almanız mümkün. Kendinize küçük bir ekip kurarak birden fazla firmayla anlaşma sağlarsanız kazancınız artacaktır. Kazanacağınız parayı hesaplayarak hem size kalan hem de ekibinize kalan parayı rahatlıkla çıkartacaksınız. Bu durumda biraz sabır ve istekle firmaları aramaya başlayabilirsiniz. 

Evde davetiye katlayarak para kazanma

Davetiye İşi Nasıl Bulunur? 

Çevremizde çok fazla organizasyon firmaları ve davetiye satışı yapan yerler var. Sadece bunlarla da sınırlı kalmayıp, matbaa veya düğün salonlarıyla görüşüp davetiye işiyle ilgili bilgi alabilirsiniz. Genellikle bu tarz işleri büyük şehirler de bulmanız daha da kolaylaşıyor. Çünkü çok fazla şirket ve düğün mekanları bulma şansınız da fazladır. Hepsiyle tek tek görüşerek bu işi yapmak istediğinizi belirtirseniz bu konuda yardımcı olacaklardır. Yapacağınız işi seçerken nerede yaptığınız bu durumda önem kazanıyor. El becerisi olan herkesin kolaylıkla yapacağı bir iş olan davetiye işi, biraz sabır ve zaman gerektiriyor. Sadece günde bir kaç saat ile bu işi yapabilirsiniz. 

Malzemeler Nasıl Tedarik Edilir? 

Davetiye için bütün malzemeler firmalar tarafından veriliyor. Genellikle tül ve ip kullanılan davetiye katlama işinde, elinizin altında çok fazla malzeme olmayacaktır. Bu durumda yapacağınız iş karışık bir hale gelmeyecek, hızlı bir şekilde katlama işini yapmış olacaksınız. 

Firmalar genellikle davetiye siparişini 50,100 ve katları şeklinde veriyor. Sizlere de nasıl katlanması gerektiğiyle ilgili küçük bir bilgi geçiyorlar. Dikkatli ve özenli katlamanız iş alma durumunuzu arttırmak açısından oldukça önemlidir. 

Kazancı Ne Kadar Olur? 

Firmalar davetiye başına ücretlendirme yapıyor. Çok fazla sipariş alıp teslimini de hemen yaparsanız, aylık 500 TL ile 1000 TL arasında kazancınızı arttırmanız mümkün. Birden fazla firmalarla da anlaşmanız da mümkün. 

Evde dikiş seti hazırlayarak para kazanma adlı yazımıza buradan ulaşabilirsiniz

“Evde Davetiye Katlayarak Para Kazanmak 1 iş önerisi” üzerine bir yorum

Yorum yapın