Ethereum Para Kazanma Yolları 1 iş fikri

Ethereum para kazanma, nasıl ethereum kazanılır ?

Ethereum para kazanma, dapps olarak da bilinen akıllı sözleşmelerin ve merkezi olmayan uygulamaların oluşturulmasını sağlayan merkezi olmayan, açık kaynaklı ve dağıtılmış bir bilgi işlem platformudur.

Akıllı sözleşmeler, bir tür anlaşmanın müzakeresini ve performansını kolaylaştıran, doğrulayan veya uygulayan bilgisayar protokolleridir. Örneğin, akıllı bir sözleşme, sözleşme hükümlerinin mantığını taklit eden yasal bir sözleşmeyi veya muadillerin sorumluluklarını ve otomatik değer akışlarını belirten bir finansal sözleşmeyi temsil etmek için kullanılabilir.

Akıllı bir sözleşme, tam olarak olacağını düşündüğünüz şeydir: Ethereum blok zincirinde kaydedilen otomatik yürütülen, programlanmış bir sözleşmedir. Ethereum, sonra mantığına göre çalışır , böylece x eylemi olursa y eylemi gerçekleşir. İşte Ethereum Vakfı’ndan yararlı bir tanım:

“Akıllı sözleşmeler, kesinti, sansür, sahtekarlık veya üçüncü taraf müdahalesi olasılığı olmadan tam olarak programlandığı gibi çalışan uygulamalardır.”

  • Kesinti: uygulamalar asla beklenmedik şekilde kapanmaz ve asla kapatılamaz.
  • Sansür: Ethereum düğümleri (protokolü çalıştıran bilgisayarlar) merkezi bir otoriteden sansürü ortadan kaldırarak tüm dünyaya dağıtılmıştır.
  • Dolandırıcılık: sözleşme değiştirilemez, hacklenemez veya manipüle edilemez.
  • Üçüncü taraflar: sözleşme kendi kendini yürütür ve bu nedenle bir aracı gerektirmez.

Ethereum’da parayı kontrol eden kod yazabilir ve dünyanın her yerinden erişilebilir uygulamalar oluşturabilirsiniz.

Ethereum Bitcoin’den daha mı iyi? Ethereum Para Kazanma

Bitcoin ile yaygın olarak ilişkili olmasına rağmen , blockchain teknolojisinin dijital para birimlerinin ötesine geçen birçok uygulaması vardır. Aslında, Bitcoin bugün blockchain teknolojisini kullanan birkaç yüz uygulamadan sadece biridir. Ethereum Para Kazanma yollarını mutlaka deneyin.

Nispeten yakın zamana kadar, blockchain uygulamaları oluşturmak , kodlama, kriptografi, matematik ve önemli kaynaklarda karmaşık bir arka plan gerektirirdi. Fakat işler değişti. Elektronik oylama ve dijital olarak kaydedilmiş mülk varlıklarından yasal mevzuata uyumluluk ve ticarete kadar daha önce beklenmedik uygulamalar şimdi aktif olarak her zamankinden daha hızlı geliştirilmekte ve devreye alınmaktadır. Geliştiricilere merkezi olmayan uygulamalar oluşturmak için araçlar sağlayarak , ethereum tüm bunları mümkün kılıyor.

Ethereum Para Kazanma

Endüstri blockchain platformlarını araştırmaya devam ettikçe, ethereum’un fiili bir lider haline geldiği açıktır. Bazı büyük bankalar ethereum kullanıyor ve Microsoft, Bletchley platformunu temel blok zinciri öğesi olarak demirliyor. Hem kamusal hem de gizli olarak sanayi ethereum’a katkıda bulunmaya devam ediyor ve umut verici, yürümeye başlayan kod tabanımızın olgunluğuna ulaşmasına yardımcı olmak için birbirleri ile çalışıyorlar.

Ethereum Nasıl Alınır Ethereum Para Kazanma

Öncelikle, bir borsaya kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt olmadan önce, ülkenizde hizmet verdiğinden ve kullanacağınız para birimini kabul ettiğinden emin olun. Kayıt süreci bazı kişisel detaylarınızı sağlamanızı da gerektirecek.

Çoğunlukla, para yatırılacağı veya çekileceği zaman kimlik kontrolleri yapılıyor. Bu kontrollerden geçmek için de muhtemelen fotoğraflı kimlik ve adres teyiti sağlamanız gerekecek. Bunlar Müşterini Tanı (KYC) ve Kara Paranın Aklanmasının Önlenmesi (AML) mevzuatlarına uygun olarak yapılır.

Tüm gerekli kontrollerden geçtikten sonra, para yatırmak için yöntem seçmeniz gerekecek. Borsadan borsaya değişen çeşitli yöntemler mevcut. Bunların arasında bankalar arası EFT, kredi ve banka kartıyla ödeme veya PayPal ödemeleri mevcut. Genellikle, kullandığınız yönteme bağlı olarak, borsa tarafından uygulanan küçük bir işlem ücreti olabilir. Bu ücretlendirmeler hakkında bilgi, borsanın web sitesinde veya ‘hakkında’ sekmesinde yer alır.

Bitcoin nedir ve nasıl çalışır hakkındaki yazımızı buradan inceleyebilirsiniz

Yorum yapın