Evde Ek İş Fikirleri – evdeisfikirleri.com

Merhaba arkadaşlar. Evde ek iş ilanları, evde ek iş fikirleri, evden çalışılabilecek işler konularında tüm detayları, evdeisfikirleri.com olarak sizlerle paylaşmak istedik.

Evde yapılabilecek işler

Atanamayanlar, işsiz olanlar, ev hanımları, öğrenciler gibi, çalışma hayatı olup da ek iş arayanlar da bu önerilerimizden faydalanabilirler. Firmaların ya da şirketlerin personel alımı ilanından eli boş dönenler de bu makalemizi okuyabilirler.

Sözü çok uzatmadan, evden çalışarak para kazanabileceğiniz işlere geçelim.

Paketleme işleri

Özellikle ev hanımlarının tercih ettiği paketleme işlerinde, aklınıza gelebilecek her türlü eşya ya da yiyecekler paketlenebiliyor. Bunun için de oldukça iyi paralar kazanabiliyorlar. Paketleme işi ilanlarını aşağıda görebilirsiniz.

Evde karanfil paketleme işi: Kötü kokuları gidermek için yoğunlukla tercih edilen karanfiller, aynı zamanda rahatlatıcı özelliğe de sahip oldukları için, banyolarda kullanılmaktadır. Bu işi yapan firmalara başvuru yaptığınızda, size kullanabileceğiniz karanfilleri ve paketleme yapmak için gerekli olan malzemeleri gönderecekler. Oturduğunuz yerden, karanfilleri belirlenen miktarlarda paketlere koyup ağızlarını kurdele ile bağlamanız yeterlidir. Ayda yaklaşık 70-80 bin paketleme yaparak, 1000-1500 TL arası kazanabilirsiniz.

Evde plastik toka paketleme işi: Küçük kız çocuklarının saçlarını toplamak için üretilmiş olan, fakat zamanla kadınların da tercih ettiği, yüzük büyüklüğünde, rengarenk plastik tokaları biliyorsunuzdur. Bu lastik tokaları paketleme işlerinden de para kazanabilirsiniz. Ayda 50-60 bin paketleme yaparak, 1000-1500 TL kazanabilirsiniz.

Evde mevlüt şekeri paketleme işi: Genellikle cenaze törenlerinde ve bebek doğumunda dağıtılan mevlüt şekerlerinin paketleme işi de, size hatırı sayılı paralar bırakabilir. Ayda 50-60 bin mevlüt şekeri paketlediğinizde, 2000-2500 TL arası para kazanabilirsiniz.

Evde galoş paketleme işi: Özellikle hastaneler, poliklinikler, kreşlerde hijyen açısından sıklıkla kullanılan galoşların da paketleme işlemi, freelance dediğimiz şekliyle, evinizde yapabileceğiniz işlerdendir. Ayda yaklaşık 7-8 bin çift galoş paketleyerek, 2000 TL civarında bir para kazanabilirsiniz.

Bunlara ek olarak boncuk paketleme, sabun paketleme, poşet paketleme, kına paketleme, nikah şekeri paketleme gibi işleri yaparak da para kazanabilirsiniz.

Evde dikiş nakış işi yaparak para kazanma

Ev hanımlarının yoğun ilgi gösterdiği evde dikiş nakış işi yaparak para kazanma, popülaritesini yitirmeyen bir sektördür. Bebek kıyafetleri, kazak, süveter, atkı, bere, eldiven gibi kıyafetleri örebilir, evdeki fazla kıyafetleri keserek parçaları birleştirebilir ve yepyeni kıyafetler ortaya çıkarabilrisiniz. Ayrıca dantel örme gibi işler yaparak da pazara kazanabilirsiniz. İster kendi sosyal medya hesabınızda, ister kendi adınıza bir web sitesi açarak satış yapabilir, isterseniz açılan ilanlara başvurabilirsiniz.

Evde yemek yaparak para kazanma

Eğer damak zevkinize ve yeteneklerinize güveniyorsanız, ben iyi yemek yaparım diyorsanız, kendi mutfağınızda yemek, tatlı, börek yaparak da para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, bulunduğunuz bölgedeki lokantalarla yada pastanelerle görüşme yapıp, bu fikrinizi bildirmenizdir. Gıda sektörü olduğu için işiniz biraz zor olacaktır. Fakat asla pes etmeyin.

Evde yapılabilecek diğer ek işler

Web sitemizde de sıklıkla ilanlarını okuyabileceğiniz bazı iş kollarını aşağıda bulabilirsiniz.

• Evde balık üreterek para kazanma
• Evde ceviz kırarak para kazanma
• Evde çocuk bakarak para kazanma
• Evde çanta yaparak para kazanma
• Evde bebek bakarak para kazanma
• Evde kedi ya da köpek bakarak para kazanma
• Evde terzilik yaparak para kazanma
• Evde çeyiz işi yaparak para kazanma
• Evde reçel yaparak para kazanma
Evde çalışarak ek gelir elde edebileceğiniz bazı ek iş fikirlerini sizlerle paylaşmaya çalıştık. Sosyal medya hesaplarımızı ve web sitemizi takip ederek, siz de aile bütçenize katkı yapabilirsiniz. Bol kazançlar.